- Huawei FreeBuds SE 3 ULC-CT020 Black (ID: 796985)
Слушалки Huawei FreeBuds SE 3 ULC-CT020 Black 6942103140112
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 796985
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Huawei FreeBuds SE 3 ULC-CT020+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Серия | FreeBuds SE 3 |
| Тип | Earphones |
| Връзка | Bluetooth 5.4 |
| Шумопотискане | Call noise cancellation/Multi-EQ |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Време за зареждане |
Wired charging: USB-C
| Време за работа на батерия |
Lithium-ion polymer battery
| Микрофон | Да |
| Характеристики на микрофона | Dynamic driver: 10.0 mm dynamic driver unit |
| Други характеристики | IP54 Dust- and Splash-Resistance; Earbuds: 33.6 x 17.8 x 18.1 mm; Charging case: 50.4 x 50.3 x 23.4 mm, 33 g; Each earbud: 33.6 x 17.8 x 18.1 mm, 3.8 g |