- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Marvo
- Marvo HG9067 - 7.1 RGB (ID: 695978)
Слушалки Marvo HG9067 - 7.1 RGB MARVO-HG9067
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 695978
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Marvo HG9067 - 7.1 RGB+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:2800 €/5476 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Геймъри, Компютър, Конзоли, Лаптоп |
| Интерфейс | USB |
| Връзка | С кабел |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Размер на високоговрителя | 50 mm |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Други характеристики |
7.1 surround sound
Advanced audio control box (Volume control EQ adjustment/LED control/Mic control Driver programmable Durable aluminium frame RGB backlight |
| Подсветка | RGB, Да |
| Дължина на кабела | 2.05 m |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 375 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MARVO-HG9067 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-HG9067 |
| ТИП | Слушалки с микрофон Virtual 7.1 |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 115 dB |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -38 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 375 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.05 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7.1 surround sound Advanced audio control box (Volume control, EQ adjustment/LED control/Mic control Durable aluminium frame RGB backlight Driver programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391932780 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 6th Floor, Building A, DongFangYaYua Chen Tian Communities, BaoMin 2 Street, Xixiang Bao'an District, Shenzhen |
| Уебсайт | https://www.marvo-tech.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка