Слушалки PHILIPS TAH3209 TAH3209BK/00
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 781725
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
PHILIPS TAH3209+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Подходящо за | Portable electronics |
| Тип | On-ear |
| Cup type | Closed |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Управления |
Бутон за изключване на звук
Бутон за сила на звука |
| Връзка | Wireless |
| USB type | 1 (USB Type-C) |
| Ниво на шум | 112 dB |
| Чувствителност | 112 dB |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Maximum power | 20 mW |
| Импеданс | 32 Ω |
| Размер на високоговрителя | 32 mm |
| Driver | Dynamic |
| Mode | Stereo |
| Максимален безжичен обхват | 10 м |
| Максимално разстояние | 10 m |
| Max input power | 20 mW |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 600 mAh |
| Подробности за батерията | Continuous playback: up to 25 hours |
| Време за зареждане | 2 часа |
| Време за работа на батерия | до 25 часа |
| Микрофон | Да |
| Характеристики на микрофона | Built-in |
| Number of microphones | 1 |
| Управление върху кабела | Call |
| Вибрации | Няма |
| Регулиране на звука |
| Функции |
Съвместими с гласов асистент:
Siri |
| Earpad material | Synthetic leather |
| Дължина на кабела | USB-C charge cable - 0.2 m |
| Включени кабели | Кабел за зареждане |
| Аксесоари | USB-C charging cable (0.2m) |
| Материал | Plastic |
| Цвят | Черен |
| Съвместим с IoT |
| Асистент | Siri, Google Assistant |
| Размери | '155 мм' x '176 мм' x '42 мм' |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 17.6 cm |
| Дълбочина | 4.25 cm |
| Тегло | 160g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TAH3209BK/00 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |