Слушалки Razer Barracuda - Wireless Multi-platform Gaming and Mobile Headset RZ04-03790100-R3M1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 559347
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Razer Barracuda - Wireless Mul+ -
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За PlayStation, За Nintendo |
| Тип | Over-ear |
| Управления |
Потенциометър за звук
Mute |
| Power connector | USB-C |
| Връзка | Безжични |
| Тип аудио | Стерео |
| Чувствителност | 96 dB |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Време за работа на батерия | 40 ч. |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |