за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 559348
Вземи супер отстъпка:
Razer Barracuda X Black Wirele+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За компютър, За телефон, За PlayStation, За Nintendo |
| Тип | Over-ear |
| Управления |
Потенциометър за звук
Play/Pause Mute Microphone |
| Power connector | USB-C |
| Връзка | Безжични |
| Тип аудио | Стерео |
| Чувствителност | 96 dB |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Време за работа на батерия | 50 ч. |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |
| Микрофон | Да, Откачащ се |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Характеристики на микрофона | Uni-directional |
| Други характеристики |
Шумопотискане
Built-in Controls Razer TriForce Driver |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Supported standards | Bluetooth 5.2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RZ04-04430100-R3M1 |
Razer Barracuda X Mercury
ХИБРИДНА АУДИО СВОБОДА
БЪРЗО ПРЕВКЛЮЧВАНЕ МЕЖДУ RAZER HYPERSPEED WIRELESS И BLUETOOTH
Възможност за свързване към 2.4 GHz и Bluetooth устройство наведнъж, SmartSwitch позволява безпроблемно превключване между двете за ненадминато удобство. Обажданията от свързано Bluetooth устройство ще се осъществяват автоматично, така че можете удобно да приемете повикването и след това да превключите обратно към звука на играта, без изобщо да сваляте слушалките. Режимът „Не безпокойте“ може да бъде включен в приложението Razer Audio, ако искате да блокирате входящите повиквания, докато специален бутон на слушалките ви позволява ръчно да превключвате между HyperSpeed Wireless и Bluetooth аудио източници.
ЦЕЛОДЕН КОМФОРТ
ВИСОКО АУДИО ИЗПЪЛНЕНИЕ
40 MM ДРАЙВЕРИ RAZER TRIFORCE Патентованият дизайн на драйвера от 3 части изтласква изключително високи, средни и ниски честоти, които не се замъгляват, осигурявайки по-дълбоко потапяне в игрите и по-динамично изживяване при слушане на музика и видео.