Слушалки Razer BlackShark V2 X For PlayStation RZ04-03241000-R3G1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 758213
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Razer BlackShark V2 X For Play+ -
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За PlayStation, За Xbox |
| Тип | Over-ear |
| Интерфейс | 1x 3.5 мм мини жак |
| Управления | Потенциометър за звук |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | Стерео |
| Ниво на шум | 100 dB |
| Честотен обхват | 12Hz-28kHz |
| Импеданс | 32 Ohm |
| Размер на високоговрителя | 50 mm |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |