Слушалки Razer BlackShark V2 X RZ04-03240100-R3M1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип: Over-ear
Връзка: С кабел
Микрофон: Да, Ротационно рамо
Звукови портове: 3.5 мм жак
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 175797
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Razer BlackShark V2 X+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За PlayStation, За Xbox, За Nintendo |
| Тип | Over-ear |
| Интерфейс | 1x 3.5 мм мини жак |
| Управления |
Потенциометър за звук
Mute Microphone |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | 7.1 канален съраунд |
| Чувствителност | 100 dB |
| Честотен обхват | 12Hz-28kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Размер на високоговрителя | 50 mm |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |
| Microphone signal-to-noise ratio | 60 dB |
| Микрофон | Да, Ротационно рамо |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Характеристики на микрофона | Rotary Arm |
| Характеристики | 2 колонки |
| Други характеристики |
Advanced passive noise isolation
7.1 virtual surround sound |