Слушалки Razer BlackShark V2 X USB RZ04-04570100-R3M1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 666190
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Razer BlackShark V2 X USB+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | За компютър |
| Интерфейс | 1x USB Type-A |
| Управления |
Потенциометър за звук
Mute Microphone |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | 7.1 канален съраунд |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |