Слушалки Razer Kraken X Lite RZ04-02950100-R381
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 141187
Вземи супер отстъпка:
Razer Kraken X Lite+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за |
За компютър
За аудио система За PlayStation За Xbox За Nintendo |
| Тип | Over-ear |
| Интерфейс | 1x 3.5 мм мини жак |
| Управления | 7.1 virtual surround sound |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | 7.1 канален съраунд |
| Чувствителност | 101 dB |
| Честотен обхват | 12Hz-28kHz |
| Импеданс | 32 Ω |
| Размер на високоговрителя | 40 mm |
| Честотен диапазон на микрофона | 100Hz - 10kHz |
| Микрофон | Да, Retracktable |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Характеристики на микрофона | Noise Reduction |
| Характеристики | 2 колонки |
| Дължина на кабела | 1.3 m |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RZ04-02950100-R381 |
Геймърски слушалки Razer Kraken X Lite с микрофон (за PC, PS4, Xbox One) - черни
Спецификации
- 7.1 съраунд звук
- Регулируема лента за глава
- 3,5 мм жак
- 40мм драйвер
Изключително леки слушалки от само 230 g
Възглавнички за уши от изкуствена кожа, които прилепват плътно и са меки на допир
Огъващ се кардиоиден микрофон, записващ звук от по-тесен ъгъл
Регулируем плъзгач на лентата за глава, предлагащ по-голяма гъвкавост
Съвместимост между платформи чрез кабелна 3,5 мм връзка с PC, Mac, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch и мобилни устройства с кабелна 3,5 мм връзка.
Мощен и точен звук
Чуйте всеки детайл и се потопете във всяка битка с превъзходното аудио на Razer Kraken X Lite 7.1 Multi-Platform Gaming Headset. Създадени благодарение на невероятните 40 мм драйвери, тези слушалки ви позволяват ненадмината чистота на звука, дълбоки баси и широк звуков пейзаж. Независимо дали става дума за експлозия от другата страна на картата или дори за най-фините стъпки, които се опитват да ви се промъкнат, вие ще имате предимство за всяка битка във всеки вид игра.