- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Xtrike Me
- Xtrike ME GH-509 - RGB (ID: 190751)
Слушалки Xtrike ME GH-509 - RGB XTRM-GH-509
Връзка: С кабел
Микрофон: Да
Звукови портове: 3.5 mm jack x 2, 4 pin 3.5 mm...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 190751
Купи в комплект и спести
-
Xtrike ME GH-509 - RGB+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1300 €/2543 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Геймъри, Компютър, Конзоли, Лаптоп |
| Интерфейс | 3.5 mm jack x 2, 4 pin 3.5 mm jack |
| Връзка | С кабел |
| Ниво на шум | 109 dB |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс | 21 Ω |
| Размер на високоговрителя | 50 mm |
| Микрофон | Да |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Характеристики | Слушалки с микрофон |
| Други характеристики | Adjustable Microphone Arm, Large, Comfortable Earcups |
| Звукови портове | 3.5 mm jack x 2, 4 pin 3.5 mm jack |
| Подсветка | RGB, Да |
| Дължина на кабела | 2.1 m |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.430 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | XTRM-GH-509 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GH-509 |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 4 pin 3.5 mm jack |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛНИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 109 dB |
| ИМПЕДАНС | 21 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -42 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.1 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Adjustable Microphone Arm Large, Comfortable Earcups |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391912966 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 6th Floor, Building A,DongFangYaYuan, Chen Tian communities,Xixiang Baoan District, Shenzhen,China |
| Уебсайт | http://www.xtrike-me.com/contact.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка