UPS APC Smart-UPS C 1000VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect SMC1000I-2UC
Промоция
05.05 - 03.06
Технология: Line-Interactive
Време на автономност: 16 min at half load
...
Време за зареждане: 3 hours
Изходна мощност: 1000 VA
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 97442
91900 €
спести 18000 €
73900 €
/
1 44536 лв.
Допълнително избрани опции:
Характеристики
| Технология | Line-Interactive |
| Входно напрежение | 230V, 50/60 Hz +/- 3 Hz (auto sensing) |
| Изходна мощност | 1000 VA |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Време на автономност | 16 min at half load 6 min at full load |
| Входни конектори | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Тип контакти | (4) IEC 320 C13, (2) IEC Jumpers |
| Брой контакти | 4 |
| Функции и защита |
Audible alarm
LCD display Automatic Voltage Regulation (AVR) cold-start function automatic shut down reset automatic self-test hot-swappable batteries |
| Surge protection |
|
| Софтуер | APC PowerChute Business Edition |
| Размери | 43.2 cm x 40.6 cm x 8.9 cm |
| Тегло | 20.52 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SMC1000I-2UC |
Виж повече
Допълнителна информация
Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ от АРС ви гарантира перфектна защита за вашите важни електрически устройства. То осигурява интелигентна и ефективна защита и ви гарантира, че може да работите продуктивно и спокойно. Вече може да бъдете сигурни, че всички свързани към него устройства са защитени от пренапрежения, пикове, светкавици и други смущения в захранването. Това ТЗИ е идеалният избор за сървъри, POS терминали, рутери, суичове и други мрежови устройства. UPS-ът разполага с интуитивен LCD интерфейс, който ви осигурява детайлна и точна информация за състоянието на устройството. Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените. Освен това ТЗИ-то ви предупреждава, когато няма батерия и работата чрез нея е невъзможна. Този ТЗИ има прецизно и умно зареждане, което подобрява производителността на батерията и надеждността й.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Schneider Electric Bulgaria, Business Park Sofia, Bldg. 7B. Floor 4, Mladost 4 BG - 1715, Sofia, Bulgaria |
| Уебсайт | https://www.apc.com/home/bg/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка