UPS APC Smart-UPS SRT 1500VA 230V SRT1500XLI
Промоция
Технология: Double-conversion Online
Време на автономност: 5.2 min at full load
Време за зареждане: 3 hours
Изходни конектори: 6 x power IEC 60320 C13
Изходна мощност: 1500 VA / 1500 W
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 161145
/
2 69709 лв.
Допълнително избрани опции:
Купи в комплект и спести
APC Smart-UPS SRT 1500VA 230V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Входно напрежение | 220 / 230 / 240 V, 40 - 70 Hz (auto sensing) |
| Входна честота | 40 - 70 Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Брой батерии | 1 |
| Време на автономност | 5.2 min at full load 14.2 min at half load |
| Входни конектори | Power IEC 60320 C14, power BS 1363A, Europlug (power CEE 7/16) |