UPS EATON 5E 1200 USB DIN G2 1200VA 660W Attached input cord 4 Schuko 5E1200UD
Технология: Line interactive
Изходни конектори: 4 x power Type L (UPS and surge)
Изходна мощност: AC 230 V
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 666204
Купи в комплект и спести
EATON 5E 1200 USB DIN G2 1200V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Входно напрежение | AC 220 - 240 V |
| Изходна мощност | AC 230 V |