UPS EATON 5E 1600 USB DIN G2 1600VA 900W Attached input cord 4 Schuko 5E1600UD
Технология: Line interactive
Изходни конектори: 4 x power Type L (UPS and surge)
Изходна мощност: AC 230 V
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 666208
Купи в комплект и спести
EATON 5E 1600 USB DIN G2 1600V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Входно напрежение | AC 220 - 240 V |
| Изходна мощност | AC 230 V |