UPS FORTRON NANO FIT 600 PPF3602301
Технология: Линейно-интерактивен
Време за зареждане: 8ч до 90%
Изходни конектори: 6x шуко изхода
Изходна мощност: 800VA / 480W
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 647564
Купи в комплект и спести
-
FORTRON NANO FIT 600+ -
+Добави Разклонител- %
-
=Добави Електрически филтър- %
-
Купи комплектаЦена:8800 €/17211 лв.
Характеристики
| Технология | Линейно-интерактивен |
| Входно напрежение | 220 / 230 / 240 VAC |
| Изходна мощност | 800VA / 480W |
| Изход | 120 VAC или 230 VAC ± 10% |
| Изходяща честота | 60Hz или 50Hz ±1Hz |
| Форма на вълната | Модифицирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Батерия | 12V / 4.5 Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Изходни конектори | 6x шуко изхода |
| Тип контакти | 6x Шуко изхода |
| Surge protection | Да |
| Контролен панел | без LCD |
| Звуков сигнал | Да |
| Аларма | Да |
| Размери | 305 x 158 x 95 mm |
| Тегло | 2.7 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | PPF3602301 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Carl-Friedrich-Benz-Strasse 13, 47877 Willich, Germany |
| Уебсайт | http://fsp-europe.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка