UPS FORTRON NANO FIT 600 PPF3602301
Технология: Линейно-интерактивен
Време за зареждане: 8ч до 90%
Изходни конектори: 6x шуко изхода
Изходна мощност: 800VA / 480W
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 647564
Купи в комплект и спести
FORTRON NANO FIT 600+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Технология | Линейно-интерактивен |
| Входно напрежение | 220 / 230 / 240 VAC |
| Изход | 120 VAC или 230 VAC ± 10% |
| Изходяща честота | 60Hz или 50Hz ±1Hz |
| Форма на вълната | Модифицирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Батерия | 12V / 4.5 Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Surge protection | Да |
| Контролен панел | без LCD |
| Звуков сигнал | Да |
| Аларма | Да |
| Размери | 305 x 158 x 95 mm |