- POWERWALKER VFD 800 APFC, 800VA, Off-Line (ID: 155553)
UPS POWERWALKER VFD 800 APFC, 800VA, Off-Line VFD800APFC
ID: 155553
POWERWALKER VFD 800 APFC, 800V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
| Технология | Off-line |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Изходна мощност | 800VA / 420W |
| Изход | 230 VAC |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Изходяща честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Форма на вълната | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на автономност | Пълно натоварване - 1,5 min,50% натоварване - 8 min |
| Входни конектори | шуко |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Тип контакти | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Контролен панел | без LCD |
| Звуков сигнал | Да |
| Аларма | Да |
| Софтуер | Не |
| Размери | 335 x 92 x 170 мм |
| Тегло | 3.6 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | VFD800APFC |
Капацитет: 800VA/420W
Входно напрежение: 220/230/240 VAC
Обхват на напрежението(Battery Mode): +/-10%
Изходна честота: 50 or 60 Hz
Честотен обхват(Battery Mode): +/-1Hz
Изходяща форма: Симулирана синусоида
Батерия:
Тип: 12V / 7Ah x 1
Време за трансфер: 2-8ms
Свързване:
Изходи: 6 x Шуко(4x защитени от батерията)
Размери: 335 x 92 x 170mm