- POWERWALKER VI 1000 SB, 1000 VA Line Interactive (ID: 155652)
UPS POWERWALKER VI 1000 SB, 1000 VA Line Interactive VI1000SB
Технология: Линейно-интерактивен
Време на автономност: Пълно натоварване - 1min, 50%...
Време за зареждане: 8ч до 90%
Изходни конектори: 3 x CEE 7/3 (Type F) изхода
Изходна мощност: 1000VA / 600W
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 155652
Купи в комплект и спести
POWERWALKER VI 1000 SB, 1000 V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Технология | Линейно-интерактивен |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Изход | 230 VAC |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Изходяща честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Форма на вълната | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 2 |
| Батерия | 12V/5Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време на автономност | Пълно натоварване - 1min, 50% натоварване -7 min |
| Входни конектори | шуко |
| Тип контакти | USB |
| Контролен панел | без LCD |
| Софтуер | Winpower |
| Размери | 110 x 189 x 315 мм |
| Тегло | 6.9 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | VI1000SB |
Виж повече
Допълнителна информация
- USB с HID поддръжка (не са необходими допълнителни драйвъри);
- Компактен и лек;
- Батерии: 2x 12V/5Ah