- POWERWALKER VI 1000 STL, 1000VA Line Interactive (ID: 155661)
UPS POWERWALKER VI 1000 STL, 1000VA Line Interactive VI1000STL
Технология: Линейно-интерактивен
Време на автономност: 50% натоварване - 5.5min
Време за зареждане: 8ч до 90%
Изходни конектори: 2 x CEE 7/3 (Type F) изхода
Изходна мощност: 1000VA / 600W
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 155661
Купи в комплект и спести
POWERWALKER VI 1000 STL, 1000V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Технология | Линейно-интерактивен |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Изход | 230 VAC |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Изходяща честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Форма на вълната | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Батерия | 12V/9Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Входни конектори | шуко |
| Тип контакти | USB |
| Контролен панел | LCD |
| Звуков сигнал | Да |
| Аларма | Да |
| Софтуер | PowerMaster |
| Размери | 96 x 138 x 286 мм |