- POWERWALKER VI 1200 SH, 1200VA, Line Interactive (ID: 155509)
UPS POWERWALKER VI 1200 SH, 1200VA, Line Interactive VI1200SH
Технология: Линейно-интерактивен
Време на автономност: Пълно натоварване - 1.3...
Време за зареждане: 4ч до 90%
Изходни конектори: 2x шуко изхода, 2x IEC C13...
Изходна мощност: 1200VA / 600W
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 155509
Купи в комплект и спести
POWERWALKER VI 1200 SH, 1200VA+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Изход | 220/230/240 VAC |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Изходяща честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Брой батерии | 2 |
| Батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време на автономност | Пълно натоварване - 1.3 min,50% натоварване - 11 min |
| Входни конектори | C14 |
| Софтуер | Winpower |
| Размери | 365 x 139 x 195 мм |
| Тегло | 8.6 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | VI1200SH |
Виж повече
Допълнителна информация
- 1200VA / 600W линейно-интерактивен UPS
- C14 вход, 2x шуко изхода, 2x IEC C13 изхода;
- Батерии: 2x 12V/7Ah