- POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive (ID: 155666)
UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive VI2200STL
Технология: Линейно-интерактивен
Време на автономност: 50% натоварване 3.9min
Време за зареждане: 8ч до 90%
Изходни конектори: 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets
Изходна мощност: 2200VA / 1320W
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 155666
Купи в комплект и спести
POWERWALKER VI 2200 STL, 2200V+ -
+Добави Разклонител- %
=Добави Електрически филтър- %
Характеристики
| Технология | Линейно-интерактивен |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Изход | 230 VAC |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Изходяща честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Форма на вълната | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 2 |
| Батерия | 12V/9Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Входни конектори | шуко |
| Тип контакти | USB |
| Контролен панел | LCD |
| Звуков сигнал | Да |
| Аларма | Да |
| Софтуер | PowerMaster |
| Размери | 148 x 178 x 298 мм |