Цифрова IP камера Hi-Look 2 MP Smart Hybrid Light MD 2.0 Fixed Bullet Network Camera IPC-B120HA-LUC
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 815914
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Hi-Look 2 MP Smart Hybrid Ligh+ -
+Добави Флаш карта- %
=Добави PoE адаптер- %
Купи в комплект и спести
=Добави Флаш карта- %
Характеристики
| Вид технология | IP Camera |
| Звук | Вграден микрофон |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | IP |
| Сензор тип | CMOS |
| Размер на оптичния сензор | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Фокално разстояние | 2.8 mm, horizontal FOV 101°, vertical FOV 56°, diagonal FOV 118° |
| Минимална осветеност | Color: 0.01 Lux @ (F2.2, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| IR осветление | IR, White Light up to 30m |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Скорост на предаване на кадри |
Main Stream - 50 Hz: 25 fps (1920x1080
1280x720) 60 Hz: 30 fps (1920x1080 1280x720); Sub-Stream - 50 Hz: 25 fps (640x480 640x360) 60 Hz: 30 fps (640x480 640x360) |
| Нощно виждане | IR cut filter |
| Външен монтаж |
| Работна температура | -30 °C to 45 °C |
| Работна влажност | Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Захранване през Ethernet | PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W |
| Поддържани мрежови протоколи |
TCP/IP
ICMP DHCP DNS HTTP RTP RTCP RTSP NTP IGMP IPv4 IPv6 UDP QoS |
| Мрежов интерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Формати на компресиране | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Захранване | 12 VDC ± 25%, 0.42 A, max. 5 W |