- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Imou
- Imou Ranger 2C (ID: 844838)
Цифрова IP камера Imou Ranger 2C IPC-K2ECP-3H3W
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Вид технология: IP Camera
Резолюция: 3M (2304 x 1296)
Звук: Двупосочно (вградени микрофон...
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 844838
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Вид технология | IP Camera |
| Резолюция | 3M (2304 x 1296) |
| Тип монтаж | Десктоп |
| Звук | Двупосочно (вградени микрофон и говорител) |
| WiFi | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сензор тип | 1/2.8in CMOS |
| IR осветление | 10 |
| Резолюция | 2304x1296 |
| Скорост на предаване на кадри | 30 fps |
| Работна температура | - 10°C до + 45°C |
| Поддържани мрежови протоколи |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Формати на компресиране |
H.264
H.265 |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Други характеристики |
Night Vision
Наклон Pan Motion detection Two-way audio Configurable Region Human Detection Abnormal Sound Alarm |
| Тип камера | Безжична |
| Мегапиксели | 3 Mpixel |
| Обектив | Фиксиран |
| Ъгъл на виждане | 43.5° (V) |
| Влажност на съхранение | 95 % |
| Тегло | 0.23 kg |
| Сертификати | CE |
| Цвят | Бял |
| Фокусно разстояние | 3.6мм |
| LAN protocol | ONVIF |
| Вградени устройства |
Микрофон
Високоговорител Reset Button Четец на карти (Micro SD) |
| Включени аксесоари |
Захранващ адаптер
Ръководство за употреба Screws |
| SD карта | Micro SD до 512 GB |
| Протоколи за обмен на данни | Wi-Fi |
| Сканираща система | Progressive |
| Видео компресия | H.265/H.264 |
| Зона на интерес | да |
| AI Функции |
SMD (детекция на човек)
Pet Detection ROI (Region of interest) Smart Sound Detection Автоматично проследяване на обекти |
| Засичане на движение | да |
| Интелигентно засичане на движение | да |
| Увеличение | 8x цифрово |
| Вграден микрофон | да |
| Вграден високоговорител | да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2.4 G/ 5 G |
| Съвместимост | ONVIF |
| Движение на корпуса | 0° - 355° (хор.) и -5° - 80° (верт.) |
| Консумация на енергия | < 5W |
| Код на продукта | IPC-K2ECP-3H3W |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hangzhou Huacheng Network Technology Co., Ltd. 13th Floor, Building 3, No. 582, Liye Road, Binjiang District, Hangzhou, China (Zhejiang) Pilot Free Trade Zone |
| Уебсайт | https://www.imoulife.com/en-GB/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
5.0
1 отзива.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив