- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Imou
- Wi-Fi камера Imou IPC-C32EP-CUE 2 (ID: 907256)
Цифрова IP камера Wi-Fi камера Imou IPC-C32EP-CUE 2 IPC-C32EP-CUE
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907256
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Wi-Fi камера Imou IPC-C32EP-CU+ -
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:2600 €/5085 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1080p (1920 × 1080) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сензор тип | 1/2.7” 2 Megapixel Progressive CMOS |
| IR осветление | 10 |
| Скорост на предаване на кадри | До 25/30 |
| Работна температура | - 10°C до + 45°C |
| Работна влажност | < 95% RH |
| Захранване | DC 5V1A |
| Мегапиксели | 2 |
| Обектив | Фиксиран |
| Ъгъл на виждане | 112° (H) |
| Тегло | 0.30 kg |
| Сертификати | CE, FCC |
| Фокусно разстояние | 2.8 мм |
| SD карта | Micro SD до 256 GB |
| Сканираща система | Progressive |
| Видео компресия | H.265/H.264 |
| Зона на интерес | да |
| AI Функции | ROI (Region of interest), SMD (детекция на човек) |
| Засичане на движение | да |
| Интелигентно засичане на движение | да |
| Увеличение | 8x цифрово |
| Вграден микрофон | да |
| Вграден високоговорител | да |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50m на открито |
| Съвместимост | ONVIF |
| Консумация на енергия | < 3.1W |
| Код на продукта | IPC-C32EP-CUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hangzhou Huacheng Network Technology Co., Ltd. 13th Floor, Building 3, No. 582, Liye Road, Binjiang District, Hangzhou, China (Zhejiang) Pilot Free Trade Zone |
| Уебсайт | https://www.imoulife.com/en-GB/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка