Клавиатура Комплект клавиатура и мишка A4TECH Fstyler F1010, Черен/Син F1010-BLUE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 153796
Вземи супер отстъпка:
Комплект клавиатура и мишка A4+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Тип | Стандарт |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Език | БДС кирилизация |
| Съвместимост | Windows OS |
| Приемник | USB |
| Други характеристики | Устойчива на пръски от течности, Мултимедийни бутони за бърз достъп |
| Цвят | Черен |
| Размери | 456 x 156 x 24 мм |
| Тегло | 0.534 kg |
| Комплект | Да |
| Mouse interface | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | F1010-BLUE |
Клавиатура
Клавиши: Sleek Round-Square
Hotkeys: 12
Символи: Лазерно гравирани
Клавиши с нисък профил
Регулиране: Да
Консумация: 5 V / 100 mA
Размери: 456 x 156 x 24 mm
Тегло: 534 g
Дължина кабел: 150 cm
Без подсветка
Мишка
Сензор: Оптичен
С кабел
Дизайн: Симетричен
Резолщция: 600-1000-1600 DPI
Бутони.: 4
Размери: 108 × 64 × 35 mm