Клавиатура Комплект клавиатура и мишка A4TECH Fstyler F1010, Бял F1010-WHITE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 153795
Вземи супер отстъпка:
Комплект клавиатура и мишка A4+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Тип | Wired Desktop |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Език | БДС кирилизация |
| Съвместимост | Windows OS |
| Съвместими операционни системи | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Приемник | USB |
| Други характеристики | Mouse:;Sensor: Optical;Ergonomic Design: Symmetric;Resolution: 800-1000-1200-1600 DPI;Buttons No.: 4;Mouse Weight: 108 g (w/ cable);Dimension: 108 × 64 × 35 mm;Port: USB;Cable Length: 150 cm;Keyboard:;Keycaps: Sleek Round-Square;Hotkeys: 12;Character: Laser Engraving;Splash Proof: Yes;Adjustable Keyboard Legs: Yes;Rating: 5 V / 100 mA;Dimension: 456 x 156 x 24 mm;Cable: 150 cm;Port: USB;Illuminated: No |
| Цвят | Бял |
| Размери | 456 x 156 x 24 мм |
| Тегло | 0.534 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | F1010-WHITE |
Регулиране: Да
Консумация: 5 V / 100 mA
Размери: 456 x 156 x 24 mm
Бутони.: 4
Размери: 108 × 64 × 35 mm