Клавиатура A4TECH Fstyler F1010 Комплект клавиатура и мишка с кабел, USB, Оранжев F1010-ORANGE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 153794
Вземи супер отстъпка:
A4TECH Fstyler F1010 Комплект+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Тип | Стандарт |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Език | Да |
| Съвместимост | Windows OS |
| Приемник | USB |
| Други характеристики | Устойчива на пръски от течности, Мултимедийни бутони за бърз достъп |
| Цвят | Черен |
| Размери | 456 x 156 x 24 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | F1010-ORANGE |
Регулиране: Да
Консумация: 5 V / 100 mA
Размери: 456 x 156 x 24 mm
Бутони.: 4
Размери: 108 × 64 × 35 mm