- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Ajazz
- Ajazz AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (ID: 904746)
Клавиатура Ajazz AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] AJ-AK980-V2-MS-PW
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Връзка: Bluetooth 5.1, USB, Безжично
Подсветка: RGB, Да
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904746
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Ajazz AK980 V2 - Maillard Swit+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7600 €/14864 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична Мултимедийна |
| Връзка | Bluetooth 5.1, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 97 |
| Дължина на кабела | 160 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
1.14 inch TFT color screen
10000 mAh lithium battery Compatible with Windows/MacOS/Android Hot swappable switch seat Matrix: Full key no punch Side function keys |
| Цвят | Бял, Лилав, Син |
| Размери | 41.6 x 14.8 x 1.9 cm |
| Тегло | 1.450 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AJ-AK980-V2-MS-PW |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK980-V2-MS-PW |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.1 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Bluetooth Anti-Ghosting Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ajazz Merrard Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.5mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 56±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 97 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 41.6 x 14.8 x 1.9 cm |
| ЦВЯТ | Бял Лилав Син |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 10000 mAh lithium battery 1.14 inch TFT color screen Compatible with Windows/MacOS/Android Hot swappable switch seat Side function keys Matrix: Full key no punch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412986512 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 2104-1, Block A, Zhongji Low-orbit Satellite Internet of Things Industrial Park, Keneng Road, Dongkeng Community, Fenghuang Street, Guangming District, Shenzhen |
| Уебсайт | https://www.a-jazz.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив