- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична WIN68 HE 8K - Greywood Magnetic Switch [Linear] (ID: 907063)
Клавиатура Aula геймърска механична WIN68 HE 8K - Greywood Magnetic Switch [Linear] WIN68-HE-BK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907063
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична WIN68+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:5100 €/9975 лв.
Характеристики
| Тип | Anti-Ghosting, Геймърска, Механична |
| Връзка | USB |
| Брой клавиши | 68 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
68 keys
compact layout 8000Hz polling rate Advanced Magnetic Switches South-facing RGB Backlight Available |
| Цвят | Черен |
| Размери | 321.14 x 109.06 x 37.17 mm |
| Тегло | 0.910 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WIN68-HE-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | WIN68-HE-BK |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | LEOBOG |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Greywood Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 321.14 x 109.06 x 37.17 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Magnetic Switches 8000Hz polling rate South-facing RGB Backlight Available 68 keys, compact layout |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080504067 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка