- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (ID: 906980)
Клавиатура Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] AU75-BS-BEIGE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906980
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична клави+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7000 €/13691 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична Мултимедийна |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 81 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
Battery Capacity: 4000 mAh
Battery life: 22 hours (default lighting effect) Fully hot-swappable keys Gasket structure Suitable for gaming esports and office use Wireless tri-mode: BT / 2.4G / Wired |
| Цвят | Бежов |
| Размери | 336.34 x 147.3 x 44.31 mm |
| Тегло | 1.180 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AU75-BS-BEIGE |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AU75-BS-BEIGE |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Bluetooth Wireless Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Bloomfield switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 81 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 336.34 x 147.3 x 44.31 mm |
| ЦВЯТ | Бежов |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wireless tri-mode: BT / 2.4G / Wired Battery Capacity: 4000 mAh Battery life: 22 hours (default lighting effect) Gasket structure Fully hot-swappable keys Suitable for gaming, esports, and office use |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080503374 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка