- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F108 - Volcanic Switch [Linear] (ID: 907067)
Клавиатура Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F108 - Volcanic Switch [Linear] F108-VS-GR-OR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907067
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична клави+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:9800 €/19167 лв.
Характеристики
| Тип |
Anti-Ghosting
Wireless Геймърска Механична Мултимедийна |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 108 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
100% in Size
Performance and Comforts Bottom Silicone as shock absorber and muffler Hot-Swappable Custom Keyboard PET Sound-Enhancement Pad PO Bottom Foam PO Sandwich Foam PO Switch Pad Packed with a 4000mAH rechargeable batteries Sleek and Modern with South-Facing RGB Lights |
| Цвят | Жълт, Сив, Черен |
| Размери | 445.17 x 138.89 x 41.35m |
| Тегло | 1.570 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | F108-VS-GR-OR |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F108-VS-GR-OR |
| РАЗМЕР | 100% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Volcanic Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 108 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 445.17 x 138.89 x 41.35m |
| ЦВЯТ | Сив Жълт Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 100% in Size, Performance and Comforts Packed with a 4000mAH rechargeable batteries Hot-Swappable Custom Keyboard Sleek and Modern with South-Facing RGB Lights PO Sandwich Foam PO Switch Pad PET Sound-Enhancement Pad PO Bottom Foam Bottom Silicone as shock absorber and muffler |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080501271 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка