- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] (ID: 907065)
Клавиатура Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard F75 MAX - Reaper Switch [Linear] F75MAX-RS-BR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907065
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична клави+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7900 €/15451 лв.
Характеристики
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична Мултимедийна |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 80 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
4000mAh (30.5 hours with Backlight on
and 80 hours with Backlight off) Gasket Mounted with 5 Layers of Sound-Dampening Materials South-facing RGB Backlight Available TFT Screen: The Gif-showing screen Interface |
| Цвят | Черен |
| Размери | 328 x 143 x 44 mm |
| Тегло | 1.250 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | F75MAX-RS-BR |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | F75MAX-RS-BR |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Bluetooth Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | LEOBOG |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Reaper Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.8±0.3mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 55±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Cherry Profile Double-shot PBT Keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 143 x 44 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | TFT Screen: The Gif-showing screen Interface South-facing RGB Backlight Available Gasket Mounted with 5 Layers of Sound-Dampening Materials 4000mAh (30.5 hours with Backlight on, and 80 hours with Backlight off) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080501165 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка