- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] (ID: 907064)
Клавиатура Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MINI 60 HE PRO 8K - Stormrise Magnetic Switch [Linear] MINI60-HE-PRO-SE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Bluetooth 5.0, USB, Безжично
Подсветка: RGB, Да
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907064
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична клави+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:6100 €/11931 лв.
Характеристики
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична |
| Връзка | Bluetooth 5.0, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 61 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики | 8K Polling Rate & 128KHz Scanning Rate (8000hz in 2.4G & Wired Mode), Bluetooth 5.0 Wireless/Wired Keyboard With 4000mAh Battery, Shine-through PBT Keycaps, Stunning RGB Backlight Available |
| Цвят | Черен |
| Размери | 299 x 102 x 37 mm |
| Тегло | 1.070 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MINI60-HE-PRO-SE |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MINI60-HE-PRO-SE |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Wireless Bluetooth Механична Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Stormrise Magnetic |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Shine-through |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 299 x 102 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K Polling Rate & 128KHz Scanning Rate (8000hz in 2.4G & Wired Mode) Bluetooth 5.0 Wireless/Wired Keyboard With 4000mAh Battery Shine-through PBT Keycaps Stunning RGB Backlight Available |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080502186 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка