- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Aula
- Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard NOVA 75 - Star Vector Switch [Linear] (ID: 907062)
Клавиатура Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard NOVA 75 - Star Vector Switch [Linear] NOVA75-SV-WH-GR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907062
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Aula геймърска механична клави+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:7900 €/15451 лв.
Характеристики
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 87 |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики | 1.14-inch smart screen, Custom Mechanical Keyboard, Gasket Mount Structure, Wireless tri-mode: BT / 2.4G / Wired |
| Цвят | Бял, Сив |
| Размери | 313 x 111 x 18 mm |
| Тегло | 1.300 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NOVA75-SV-WH-GR |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NOVA75-SV-WH-GR |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Bluetooth Механична Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | LEOBOG |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Star Vector |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.8±0.3mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 87 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 313 x 111 x 18 mm |
| ЦВЯТ | Бял Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1.14-inch smart screen Wireless tri-mode: BT / 2.4G / Wired Custom Mechanical Keyboard Gasket Mount Structure |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080503510 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка