- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Lenovo
- Lenovo Wireless Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-Bulgarian (ID: 868667)
Клавиатура Lenovo Wireless Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-Bulgarian 4X31S04816
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Интерфейс: 2.4 GHz, Bluetooth 5.3
Връзка: Wireless 2.4 GHz
Тип на клавишите: Three-stage DPI setting 1600,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 868667
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo Wireless Multi-Mode Pro+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:5600 €/10953 лв.
Характеристики
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Тип | Keyboard and mouse set |
| Връзка | Wireless 2.4 GHz |
| Интерфейс | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Тип на клавишите |
Three-stage DPI setting 1600
2400 (default) 4000 IR Sensor 4-way scrolling (Up Down Left Right) 8 buttones ( Left Right Scrol Scrollling Left/Scrolling Right/DPI key/Power Button/Pairing Button) 5 million clicks for left and right buttons |
| Размер на батериите | AAA type |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Battery run time | 36 months |
| Съвместими операционни системи | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарти |
CB
TUV Mark cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AiTi TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF Kvalitet ICASA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ AES-128 TRA |
| Приемник | USB wireless receiver |
| Живот на бутоните | 10 million clicks |
| Цвят | Eclipse black |
| Размери | Keyboard: 43.36 cm x 12.34 cm x 2.52 cm / 415 g Mouse: 11.3 cm x 6.1 cm x 3.64 cm / 60 g |
| Тегло | Mouse: 60g; Keyboard: 415g |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Работна влажност | 20 - 95% RH |
| Включен софтуер | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Мишка | Mouse - wireless |
| Mouse orientation | Right and left-handed |
| Mouse technology | Infrared |
| Mouse performance | 5 million clicks |
| Mouse sensitivity | 4000 dpi |
| Mouse buttons | 7 |
| Mouse battery | AA x 1 |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 4X31S04816 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Lenovo Wireless Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка