- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- MCHOSE
- MCHOSE геймърска механична Ace 68 Turbo - 16K (ID: 905407)
Клавиатура MCHOSE геймърска механична Ace 68 Turbo - 16K HW-ACE68TURBO-5
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905407
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MCHOSE геймърска механична Ace+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14500 €/28360 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Anti-Ghosting, Геймърска, Механична, Мултимедийна |
| Връзка | USB |
| Брой клавиши | 68 |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
0.001mm Precision
Delivers a blazing-fast 0.06ms response time and 256K scan rate Full Aluminum Body Powered by MCHOSE’s Tianwen Solution Dual-Core MCU World`s First 16K Polling Rate |
| Цвят | Черен |
| Размери | 324 x 119 x 38 mm |
| Тегло | 1.200 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HW-ACE68TURBO-5 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | HW-ACE68TURBO-5 |
| РАЗМЕР | 65% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Mount Tai |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Mount Tai Magnetic Switch GT |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 35±8gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT Cherry Profile keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 16000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 256 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.06 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 324 x 119 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | World`s First 16K Polling Rate Delivers a blazing-fast 0.06ms response time and 256K scan rate 0.001mm Precision Full Aluminum Body Powered by MCHOSE’s Tianwen Solution Dual-Core MCU |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502007 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка