- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- MCHOSE
- MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] (ID: 907117)
Клавиатура MCHOSE геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard MC-K99 V3 - Icy Creamsicle Switch [Linear] MC-K99V3-4
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907117
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MCHOSE геймърска механична кла+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:10700 €/20927 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип |
Anti-Ghosting
Bluetooth Wireless Геймърска Механична Мултимедийна |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Брой клавиши | 99 |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Характеристики |
360° ARGB Ambient Lighting
Advanced Functions: SOCD / MT / TGL / CB Battery: 10,000mAh Driver: MCHOSE M HUB (Web & Desktop) Latency: 0.125ms Ultra-Low Latency Multifunction Control Knob Polling Rate: Dual 8K (Wired / 2.4GHz) Structure: Gasket Mount / Hot-Swappable / N-Key Rollover Wireless Tech: MCHOSE® TOPSPEED Wireless |
| Цвят | Сив, Черен |
| Тегло | 1.840 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MC-K99V3-4 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-K99V3-4 |
| РАЗМЕР | 98% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Bluetooth Wireless Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kailh |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Icy Creamsicle Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.3±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 42±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Side Engraved Cherry |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 99 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Черен Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Polling Rate: Dual 8K (Wired / 2.4GHz) Latency: 0.125ms Ultra-Low Latency Advanced Functions: SOCD / MT / TGL / CB Wireless Tech: MCHOSE® TOPSPEED Wireless Battery: 10,000mAh Driver: MCHOSE M HUB (Web & Desktop) 360° ARGB Ambient Lighting Multifunction Control Knob Structure: Gasket Mount / Hot-Swappable / N-Key Rollover |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750502144 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка