- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Xtrike Me
- Xtrike ME геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 82 keys TKL - GK-996 - (ID: 902358)
Клавиатура Xtrike ME геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 82 keys TKL - GK-996 - XTRM-GK-996-BK
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902358
Купи в комплект и спести
-
Xtrike ME геймърска механична+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1700 €/3325 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Anti-Ghosting, Геймърска, Механична, Мултимедийна |
| Връзка | USB |
| Брой клавиши | 82 |
| Дължина на кабела | 160 cm |
| Подсветка | Rainbow, Да |
| Характеристики | Advanced anti-ghosting with 26 keys rollover, Rainbow backlight with multiple lighting schemes |
| Цвят | Черен |
| Размери | 328 x 136 x 36 mm |
| Тегло | 0.880 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | XTRM-GK-996-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-996-BK |
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 82 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 136 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced anti-ghosting with 26 keys rollover Rainbow backlight with multiple lighting schemes |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939093 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 6th Floor, Building A,DongFangYaYuan, Chen Tian communities,Xixiang Baoan District, Shenzhen,China |
| Уебсайт | http://www.xtrike-me.com/contact.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка