Компютър All in One Apple iMac (M4) MCR24ZE/A
по заявка
Apple M4 (10-ядрен) 4.40 GHz
24 GB LPDDR5X 7500MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
24" 4480x2520 500nits лъскав
Apple M4 (10-ядрен)
(0)
Купи и събери
22 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 872013
/
4 28131 лв.
Допълнително избрани опции:
Купи в комплект и спести
Apple iMac (M4)+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
=Добави Монитори и дисплеи- %
Характеристики
| Приложение | Mini PC |
| Серия | iMac |
| Процесор |
Apple M4 (10-ядрен)
Базова честота:
4.40 GHz
| RAM-памет | 24GB 7500MHz Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Дисплей |
24" (60.96 cm) 4480x2520 500nits лъскав
Яркост:
500nits
| HDMI |
| Камера | 12 MP уеб-камера |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| USB Портове | 2 x USB 4 Type C / Thunderbolt 4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Клавиатура |
| Мишка |
| Аудио | Вградени стерео говорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |