- Начало
- Компютри All in One
- Dell
- Dell Pro
- Dell Pro 24 All-in-One QC24250 (ID: 873299)
Компютър All in One Dell Pro 24 All-in-One QC24250 BTO155_QC24250_EMEA_UBU
очаква се
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен) 1.80 GHz
16 GB DDR5 5600MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
23.8" 1920x1080 75 Hz
Intel® Arc™ 4 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873299
Характеристики
| Серия | Dell Pro |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен)
Базова честота:
1.80 GHz
Размер на кеша:
30 MB
|
| RAM-памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel® Arc™ 4 Core |
| Дисплей |
23.8" (60.45 cm) 1920x1080
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
75 Hz
Цветова гама:
99% sRGB
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI |
1x HDMI-in 1.4
1x HDMI-out 2.1 |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| USB Портове |
3x USB 3.2 Gen 2
2x USB 3.2 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Клавиатура | Да, БДС кирилизация на клаватурата |
| Мишка | да |
| Аудио | 2x 2.5W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за SSD
1x M.2 2280 слот за SSD |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност |
TPM модул за защита на данните
Kensington Lock |
| Други | Размери (см): 54.0 x 35.4 x 5.8 см, Цвят: Черен/Сребрист |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO155_QC24250_EMEA_UBU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив