- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Predator Helios 16
- Acer Predator Helios 16 AI (ID: 910041)
Лаптоп Acer Predator Helios 16 AI NH.QW0EX.004_500SSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен) 5.4 GHz
64 GB DDR5 6400 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
16.0" 2560x1600 OLED лъскав 240hz
NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 GB GDDR7)
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
57 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 910041
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 500GB SSD
5 67900 €
/
11 10716 лв.
Купи в комплект и спести
-
Acer Predator Helios 16 AI+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:5 67900 €/11 10716 лв.
Характеристики
| Серия | Predator Helios 16 |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24-ядрен)
Базова честота:
4.6 GHz
Макс. честота:
5.4 GHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 64GB 6400 MHz (2x32GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 GB GDDR7) |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2560x1600 OLED лъскав
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
240hz
Цветова гама:
100% DCI-P3
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | microSD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2x USB-C 3.2 Gen 2/Thunderbolt 5/Displayport (DC-In combo, Power Delivery)
1x USB 3.2 Gen 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата с 4 различни RGB зони БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
4 вградени стерео високоговорители с DTS:X® Ultra технология
Poly Studio |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| M.2 slot | 2x M.2 PCIe 4.0 слот |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Security Slot TPM 2.0 |
| Други | Тегло: 2.70 кг Размери: 35.7 x 27.6 x 2.7 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NH.QW0EX.004_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка