- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Predator Helios 18
- Acer Predator Helios 18 AI (ID: 903521)
Лаптоп Acer Predator Helios 18 AI NH.U3HEX.003
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core Ultra 9 290HX Plus (24-ядрен) 5.5 GHz
64 GB DDR5
2000 GB M.2 NVMe SSD
18.0" 2560x1600 250Hz
NVIDIA GeForce RTX 5080 (16 GB GDDR7)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
48 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 903521
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
4 72900 €
/
9 24912 лв.
Купи в комплект и спести
-
Acer Predator Helios 18 AI+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:4 72900 €/9 24912 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , С Windows |
| Серия | Predator Helios 18 |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 9 290HX Plus (24-ядрен)
Базова честота:
2.7 GHz
Макс. честота:
5.5 GHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 64GB (2x32GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5080 (16 GB GDDR7) |
| Дисплей |
18.0" (45.72 cm) 2560x1600
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
250Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 2 (1 with Power-Off USB Charging)
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 2x USB 4.0 Type-C Thunderbolt 5 (via USB Type-C) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
24-зонова RGB подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Вградени стерео говорители с DTS:X™ Ultra технология |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 3.30 кг
Размери: 40.5 x 30.8 x 2.8 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NH.U3HEX.003 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Acer Predator Helios 18 AI, PH18-I71_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка