- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Predator Helios 18
- Acer Predator Helios 18 AI PH18-I71-96L6 (ID: 908718)
Лаптоп Acer Predator Helios 18 AI PH18-I71-96L6 NH.U3GEX.00E_1TBSSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core Ultra 9 290HX Plus (24-ядрен) 5.5 GHz
192 GB DDR5 4400MHz MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
18" 3840x2400 MiniLED IPS 120Hz
NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 GB GDDR7)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
76 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 908718
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 1TB SSD
7 50900 €
/
14 68633 лв.
Купи в комплект и спести
-
Acer Predator Helios 18 AI PH1+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:7 50900 €/14 68633 лв.
Характеристики
| Серия | Predator Helios 18 |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 9 290HX Plus (24-ядрен)
Базова честота:
2.7 GHz
Макс. честота:
5.5 GHz
Размер на кеша:
36 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 192GB 4400MHz (4x 48GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 GB GDDR7) |
| Дисплей |
18" (45.72 cm) 3840x2400 MiniLED IPS
Яркост:
1000nits
Макс. честота на опресняване:
120Hz
Цветова гама:
100% DCI-P3, Vesa DisplayHDR 1000 сертификат
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD с 2 интегрирани микрофона
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 2
1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 захранващ порт 2x USB 3.2 Gen 2 Type C / Thunderbolt 5 захранващ |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
RGB Mini LED подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Acer Purified, Acer TrueHarmony и DTS:X™ Ultra технология, 6 вградени стерео високоговорителя, 3 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Firmware Trusted Platform Module (TPM)
Kensington Security Slot |
| Други |
Тегло: 7.81 кг
Размери: 59.7 x 42.5 x 9.8 см Цвят: Черен |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 99.9Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NH.U3GEX.00E_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка