- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Swift X SFX14-71G
- Acer Swift X 14 SFX14-71G-75L8 (ID: 873748)
Лаптоп Acer Swift X 14 SFX14-71G-75L8 NX.KEVEX.001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се след 01.04.2026
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i7-13700H (14-ядрен) 5.00 GHz
16 GB LPDDR5 6400 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14.5" 2880x1800 120Hz
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873748
1 14900 €
/
2 24725 лв.
Допълнително избрани опции:
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
1 14900 €
/
2 24725 лв.
Характеристики
| Приложение | Ultrabook , С Windows , За широка употреба |
| Серия | Swift X SFX14-71G |
| Процесор |
Intel® Core™ i7-13700H (14-ядрен)
Базова честота:
2.40 GHz
Макс. честота:
5.00 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 16GB 6400MHz Тип: LPDDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
14.5" (36.83 cm) 2880x1800 120Hz
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| HDMI | HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Killer Wi-Fi 6E AX1675i |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.55 кг
Размери: 32.3 x 22.8 x 1.8 см Цвят: Сив |
| Батерия | 4-клетъчна литиево-йонна, 76WHrs |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NX.KEVEX.001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив