- Начало
- Лаптопи
- Acer
- Travelmate P216
- Acer Travelmate TMP216-51-G2-TCO-51MV (ID: 820314)
Лаптоп Acer Travelmate TMP216-51-G2-TCO-51MV NX.BHHEX.00F_32GB_1TBSSD
изчерпано
Intel Core i5-1334U (10-ядрен) 4.6 GHz
32 GB DDR5 3200 MHz
1000GB (1TB) HDD 7200 rpm
1000 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS 250nits матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Windows 11 PRO Education
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820314
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 32GB RAM, 1TB SSD и 1TB HDD
1 16900 €
/
2 28637 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows , За широка употреба |
| Серия | Travelmate P216 |
| Процесор |
Intel® Core™ i5-1334U (10-ядрен)
Базова честота:
1.3 GHz
Макс. честота:
4.6 GHz
Размер на кеша:
L3 - 12 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 3200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | 1000GB (1TB) HDD |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 250nits матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| HDMI | HDMI |
| Камера | 1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Слотове: up to 64GB, 2 soDIMM slots
Памет:
up to 64GB, 2 soDIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Acer Purified и Acer TrueHarmony
2 вградени стерео високоговорителя 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 1 M.2 |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.87 кг
Размери: 35.9 x 26.0 x 2.3 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 65Wh |
| Операционна система | Windows 11 PRO Education |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | NX.BHHEX.00F_32GB_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив