- Начало
- Лаптопи
- Asus
- ROG Strix G16 (G614)
- Asus ROG Strix G16 G614JU-N3136 (ID: 762937)
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614JU-N3136 G614JU-N3136_250SSD
изчерпано
Intel Core i7-13650HX (14-ядрен) 4.90 GHz
16 GB DDR5 4800MHz
250GB M.2 NVMe SSD
16" 1920x1200 IPS матов 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
15 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900762937
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 250GB SSD
1 49000 €
/
2 91419 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба , Графичен дизайн |
| Серия | ROG Strix G16 (G614) |
| Процесор |
Intel Core i7-13650HX (14-ядрен)
Базова честота:
2.60 GHz
Макс. честота:
4.90 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz (2x8GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 165Hz матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Dolby Vision, G-Sync
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Не |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Дънна платка |
Mobile Intel HM770 Express Chipsets, Слотове: up to 32GB, 2 SO-DIMM slots
Памет:
up to 32GB, 2 SO-DIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 2 1x Thunderbolt 4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
RGB подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, 2 интегрирани микрофона |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 2.50 кг
Размери: 35.4 x 26.4 x 2.3~3.0 см Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 90Wh
280W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | G614JU-N3136_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив