- Начало
- Лаптопи
- Asus
- TUF Gaming F16
- Asus TUF F16 FX608JMI-TU266 (ID: 904927)
Лаптоп Asus TUF F16 FX608JMI-TU266 FX608JMI-TU266_64GB_250SSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 904927
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
-
Asus TUF F16 FX608JMI-TU266+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 33900 €/4 57469 лв.
| Серия | TUF Gaming F16 |
| Процесор |
Intel Core i7-14650HX (16-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
5.2 GHz
Размер на кеша:
30 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 144Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
144Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Windows Hello лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2 x 2W вградени стерео високоговорителя, Dolby Atmos |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.4 x 26.9 x 1.79 ~ 2.73 cm Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 70Wh
200W захранващ адаптер Поддържа бързо зареждане: 0-50% за 30 минути |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FX608JMI-TU266_64GB_250SSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
