- Начало
- Лаптопи
- Asus
- TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A15 FA506II-HN156 (ID: 179839)
Лаптоп Asus TUF Gaming A15 FA506II-HN156 FA506II-HN156_16GB_1TBSSD
изчерпано
AMD Ryzen 5 4600H (6-ядрен) 4.00 GHz
16 GB DDR4 3200 MHz
1000GB (1TB) HDD 5400rpm
1000 GB M.2 NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS матов 144Hz
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti (4GB GDDR6)
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900179839
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
16GB RAM, 1TB SSD и 1TB HDD
1 14000 €
/
2 22965 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | TUF Gaming A15 |
| Процесор |
AMD Ryzen 5 4600H (6-ядрен)
Базова честота:
3.00 GHz
Макс. честота:
4.00 GHz
Размер на кеша:
8 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | 1000GB (1TB) HDD 5400rpm |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti (4GB GDDR6)
Памет:
4 GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS 144Hz матов
Макс. честота на опресняване:
144Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI |
|
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB Портове | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Клавиатура | Подсветка на клавиатурата. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Аудио | Вградени стерео говорители с DTS:X™ Ultra технология |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Kensington Lock Slot |
| Други |
Тегло: 2.30 kg
Цвят: Черен Размери(см): 35.98 x 25.6 x 2.28 - 2.49 |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 48 Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FA506II-HN156_16GB_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив