- Начало
- Лаптопи
- Asus
- TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117 (ID: 861723)
Лаптоп Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117 FA607NUG-RL117_64GB_1TBSSD
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 861723
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-R+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 72900 €/3 38163 лв.
| Приложение | Геймърски |
| Серия | TUF Gaming A16 |
| Процесор |
AMD Ryzen 7 7445HS (6-ядрен)
Базова честота:
3.55 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
22 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB (2x 500GB) M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6)
Памет:
6GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 144Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
144Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 720P HD camera |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Система с 2 високоговорителя; 1x 3,5 мм комбиниран аудио жак; Вграден микрофон; Технология за шумопотискане с изкуствен интелект; Dolby Atmos; Hi-Res сертификат (за слушалки); Поддръжка на Microsoft Cortana за близко/далечно разстояние |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM), Kensington Security Slot |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.4 x 25.1 x 2.2~2.5 см Цвят: Сив |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 56Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FA607NUG-RL117_64GB_1TBSSD |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
