- Начало
- Лаптопи
- Asus
- TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming A16 FA608UH-RV013 (ID: 832132)
Лаптоп Asus TUF Gaming A16 FA608UH-RV013 FA608UH-RV013_8GB
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 900832132
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Asus TUF Gaming A16 FA608UH-RV+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 32900 €/2 59930 лв.
| Приложение | Геймърски |
| Серия | TUF Gaming A16 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 260 (8-ядрен)
Базова честота:
3.8 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 16 TOPS
|
| RAM-памет | 8 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 165Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Dolby Vision, G-Sync
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Не |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1 USB 4 Type-C with support for DisplayPort
USB 2.0 Type-A USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Система с 2 високоговорителя
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Вграден микрофон |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.4 x 26.9 x 1.79 ~ 2.73 cm Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 90Wh
240W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FA608UH-RV013_8GB |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
