- Начало
- Лаптопи
- Asus
- TUF Gaming A16
- ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015 (ID: 829196)
Лаптоп ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015 FA608UM-RV015_32GB
за 3% отстъпка
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 900829196
Гаранция ASUS Perfect Warranty за лаптопи ASUS:
Регистрирайте своят лаптоп ASUS, за да получите гаранцията ASUS Perfect Warranty на стойност до 99 €. Разберете повече информация ТУК.
ASUS Perfect Warranty осигурява допълнителна защита за вашият ASUS лаптоп при инцидент. Наслаждавайте се на спокойствие след регистрация на продукта. Разберете повече информация ТУК.
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
| Приложение | Геймърски , Best Seller |
| Серия | TUF Gaming A16 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 260 (8-ядрен)
Базова честота:
3.8 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 16 TOPS
|
| RAM-памет | 32 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 165Hz матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB, Dolby Vision, G-Sync
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.4 x 25.1 x 2.5 см Цвят: Сив |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FA608UM-RV015_32GB |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
